Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер 22 червня оголосив про намір піти у відставку з посади глави уряду та лідера Лейбористської партії. За його словами, ім’я нового прем’єр-міністра буде оголошене у вересні після завершення внутрішніх партійних процедур.
Перед оголошенням відставки Стармер заявив, що успадкував Лейбористську партію, яка, за його словами, перебувала у «політичному, фінансовому та моральному банкрутстві». Він додав, що доклав зусиль до її відновлення, зокрема «усунувши проблему антисемітизму» та зміцнивши довіру до економіки, оборони та національної безпеки. Політик також наголосив, що забезпечить впорядковану передачу влади та підтримає свого наступника, а на завершення подякував колегам, співробітникам Даунінґ-стріт (10) та державній службі за співпрацю. За останнє десятиліття Велика Британія мала низку прем’єр-міністрів, і така відставка означала б сьомого главу уряду за 10 років.

